Ситора (Осиё) +998991078988, ёки ором истаган кунгилни синиши ...

Ўзбек тилида сўзлашувчилар учун бўлими. Илтимос, рус тилини яхши билмасангиз ҳисоботни ушбу бўлимда ёзинг.
Ответить
Архивариус
Сообщения: 283
Зарегистрирован: 08 янв 2022, 00:33
Репутация: 60

Ситора (Осиё) +998991078988, ёки ором истаган кунгилни синиши ...

Сообщение Архивариус »

kixot621 17 сен 2020, 15:18

Исми: Ситора деб ёзилган лекин узи Осиё деди манимча бу хам хакикий исми эмас

Ёши: 23-24 аник 20 да эмас аёлллардан ёшини сураш манимча яхшимас

Бўйи: 167
Эмчаги:2,5
Вазни:70 бор :)
Соч ранги:кора

Телефонни қаердан топтиз:https://kizkiuz.com/
Телефон қўнғироғи тавсифи: Кечаси 24:00 дан кейин 3 марта кунгирок килганимда кутариб манзилни тушунтирди

Учрашув санаси:17.09.2020 метро Буюк Ипак Йули KFC

Жой (Ўй) тавсифи:Таъмирталаб, 2 хонали 1 кават шу пайтгача борган париларни жойи буйича энг аянчлиси :thumbdown:

Жараён тавсифи: Хаммага салом хурматли форум иштирокчилари ! Хозирги пандемия пайтида сог-омон булайлик,ишларимиз даромадларимиз яхши бусин.Хозирги карантиндаги вазият хаммага уз таъсирини курсатди жумладан бизни корхонага хам прогноз килган курсаткич ва даромадларимиз булмади кискаси кеча мукофат пули олдик ааанча кам олдик :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: (эхх мани режаларим) кайфият уз-узидан тушди майлин борига барака деб утирудик Водийдан хамкасбларимиз келишибди энди хамма билади улар канака мехмондустлигини шунинг учун биз хам кулдан келгунча хамкасбларимзни мехмон килдик едик ичдик (факат ман ичмади сабаби уларни машинамда уйларига мехмонхонага олиб бориб куйишим керак эди )мехмондорчилик авжига чикканда манга кунгирок килишиб навбатдаги нохуш хабарни айтишди (инвестияга ухшиди уртача 1 йилда 1500 $) бу ишим хам тухтаб колибди эээ майли пешана дедим.Утиришдан чикдик, хаммани манзилига олиб бориб куйдим, хуллас кунглимни ёзмокчи булдим чунтакни ковлсам 500 минг чикди узпопкага кириб секин феяларга кунгирок килишни бошладим купчилиги телефони учик ёки вне зона берди. Krasniyshershen деган форум иштирокчиси томонидан колдирилган хисобот оркали узбегоу га кириб шу телефон ракамини олиб кунгирок килдим 3 чисида кутарди хизматларини тушунтирди ва Саёхат мехмонхонасига келиб кайта кунгирок килишни суради,ореинтир бериши бляяя жуда ёмон авввал Саёхатга келинг деди кейин Медиапаркни оолдига бориб 36.6 Аптекани олдида туриб туришимни илтимос килди,канака кийимдалигимни суради. 10 дакикаларда таксида келди машинага чикволдим салонда 2 та киз бор эди, ичкарига домларни орасига чамаси 300 метр кириб домини олдида тушдик.Квартира 1-каватда жойлашган ичкарига кириб залга таклиф килиб яна бир бор хизматларини айтишди.Кизларга келадиган булсак иккиласи хам семиз Нигина юзи кимга канака манга истарасиз куриндибуйи 145см (метр с кепкой) вазни 60 кг чикади хохлаган ракурсдан карасангиз хам думалок нарсани курасиз корин сохаси анча осилган кукрагини ростини этаман билмадим нима дейишни 2 болса керак Осиё 167-168 см йирик киз кукраги бушашмаган 3 чикади юзи уртача кузлари котта лекин бу кизни хам корин сохаси осилган камига бикинлари хам ёнига чикиб кетган гапни кискаси соати 600 дийишди массаж хам килинади дейишди. Ман массажни яхши киласими деб сурасам кетдиии мактаниб РЕЛАКС ТАЙСКИЙ СПОРТИВНЫЙ киламиза деб унакада массаж билан 1 соатга 500 га Осиё билан булишга келишдим.Пулни олдиндан сурашди,келишилган суммани бердим. Душга киришимни таклиф килишиб тоза сочик беришди ванна уртача холатда шампун совунлари кам 1 тадан турибди.Енгил ювиниб чикиб ётокхонага кирдим (3,5 м га 3,5 м булса керак микрохона диса хам булади шифтлари краскалари тушиб ётибди)мандан кейин Осиё хам ювуниб чикди матраси КАТТИК кравотда жараён бошланди корниз билан ётинг деди угирилиб ётдим Осиё секин аста массажни бошлади канакадир ароматли ёгни суртиб буйнимдан то оёгимни учигача массаж килди.Массажи вактида гаплашиб ётдим Кашкадарёни Шахрисабз диган жойидан экан массажи ёмонмас уртача, 40 дакикалардан сунг угирилиб ётдим кулларимни кукрагимни силаб секин угилчага етиб келди.МБР йук дейишди тугриси хозирги карантин пайти таваккал килгим келмади угилчани куллари билан уйнаб тургизиб чопонни кийгизди сонларимдан упиб ора орада угилчани хам упиб угилчани тик холатга олиб келди.Канака холатда бошлашимни суради устимга чикишини айтдим устимга жойлашиб утириб угилчани кинига жойлади (у жой унчалик кенгмас сабаби угилчани кирган ён томонлари сезилиб турди ) алокага киришганда пассив экан шунгами угилчани кайфияти узгариб турди манга бунака аёллар унчалик хам ёкмиди устимдалигида кукракларидан эзиб тортиб уйнадим,оркаларини ушлаб жараённи назорат килиб турдим думбалари канакадир ёйилиб кетган кулга яхши илашмиди. 3 дакикадан ошикрок устимда ишлагандан кейин угилчани киндан чикармасдан шундо кутариб миссионерка холатга утдик оёкларини кутариб каттик тез итаришни бошладим. 4 дакика каттик килганимдан кейин секинро килишимни илтимос килди секинлашиб кукракларидан ушлаб кивотганимда энг ТРЭШ нарсани этиб колдику куркинчли дисаям булади :
Осиё- Боя сизга этмовдим хайзим келишни бошлабди
P.S- Нимага боя шуни этмадин ?
Осиё-...... кискаси жимлик
P.S- Ну бляяя ж...б шуниси етми турувди
Шартта тухтаттим алокани тугатишимга озро колуди нимадирла болдиде тугатиб тугата олмадим урнимдан турдимде ваннага кириб карасам чиндан чопон усти нимадирладе ээээ блин блин бунака конфуз га тушмаганман шартта ечиб ташлаб тез тез ювуниб чикдимде кийимларимни кийдим.Кетвотганимни куриб анови бир карич Нигина чикди, нимага бунака ишлавосанла дедим нима болди деди бакрайиб дугонангни ахволи мабинака холатда эканлигини этсам.Худди хич нарса билмаганде унака булса узи билан киришни таклиф килди.Категорично йук дедим кунглим агдарилишни бошлади Нигинани юзини куриб жахлим чикканини куриб янаги сафар келинг бошка дугонам булади сизга скидка хам киламиза дейди.Тугриси хайрлашмадимам колган пулни сурамадим хам, узим билан мирамистин овогандим(бу хакда форумни ёши улуглари куп бора гапирганига амал килган холда) жахлим чикканда ишлатмабман хам йулда сал узимга келганимда панарога утиб чоптириб булиб мирамистинга чумилтирвордим
Нархи:500 минг

Бахо (5 балгача):-1
Тактик-техник хусусиятлари (ТТХ):2
Минет (оғзига олиш):МСР ухшаган нарса болди ундан кура рукопашка килгани яхшийди 2
Классик секси (КС):эслагим кемаёпти 1
Сўзлашиш:билмасам яхши гаплашуди3

Тавсиялар:Хич кимга тавсия килмиман бу хисоботимни ёзишдан максад купчилик форумни кузатиб боради хабардор килган яхши деб ёздим.
Хурматли окала укала дустлар иложи борича кайфият яхши пайтда париларга боринглар манга ухшаб сабр килмасдан янада кунгилни хира киладиган ишлар булмаслигини хохлардим.Уйга келиб Дон тавсия килганидек Узбекистон ХО дан битта уриб ухладим
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.

Теги:
Архивариус
Сообщения: 283
Зарегистрирован: 08 янв 2022, 00:33
Репутация: 60

Ситора (Осиё) +998991078988, ёки ором истаган кунгилни синиши ...

Сообщение Архивариус »

Hovers 17 сен 2020, 20:17

Имя: Написано Ситора но сама сказала что ее зовут Осиё.
Возраст : 23-24 но точно не 20
Рост: 167
Размер груди: 2,5
Вес: 70
Цвет волос: брюнетка
Откуда нашел номер: https://kizkiuz.com/

Описание созвона: После трёх попыток созвона в 12 часов ночи, все же подняла и сказала адрес.

Дата встречи: 17.09.2020 метро Буюк Ипак Йули. Кфс.

Описание процесса: Здравствуйте уважаемые участники форума! Пусть все будут здоровы и с хорошим доходом во время пандемии. В настоящий момент, карантин повлиял на всех, в том числе и на нашу фирму где мы не смогли добиться прогнозируемых показателей прибыли . В результате чего вчера мы получили намного меньше ожидаемой премии. Настроение сразу же испортилось но я сказал ладно, что есть то есть. Приехали гости с долины. Все знают какие они гостеприимные и мы хотели встретить их не хуже. Поели, выпили( но только я не пил так как был за рулем и развозил их по гостиницам). В самом разгаре пиршества, мне позвонили и сообщили еще одну неприятную новость. Одно мое дело с инвестицией накрылось. Снова сказал ладно, будь что будет. После посиделки развез всех по гостиницам и захотел поднять себе настроение. Глянул в карман и насчитал там 500 тысяч. Зашел на сайт и начал звонить феям. У всех почти было выключено или же вне зоны. По отчету пользователя с ником красныйшершень зашел на сайт узбекго и там нашел данный номер. После трех попыток она все же подняла и рассказала о своих услугах. Сказала чтобы подъехал к гостинице Саехат и перезвонил. Как же она плохо наводит: то говорит приехать к гостинице то к медиапарку, дальше пройти в сторону аптеки 36,6 и подождать там . Расспрашивала в какой я одежде. В течении 10 минут приехала на машине и я сел в эту машину. В машине находились две девушки. Мы заехали примерно 300 метров внутрь улицы и остановились возле ее дома. Квартира находится на первом этаже. Зайдя внутрь мы прошли в зал и девушки еще раз рассказали про все услуги. Что на счет девушек, то нигина, как по мне, на лицо не очень приятная но кому как. Рост 145, метр с кепкой, вес 60 кг и с какого ракурса не посмотри, покажется круглой. Живот висит. На счет груди точно не могу сказать, вроде 2. Осиё большая девушка с ростом 167-168. Груди большие, 3 , на лицо среднее , глаза большие но тоже в теле с выпирающим животом. На счет услуг: сказали за час 600 тысяч. В стоимость входит массаж. На вопрос хорошо ли она делает массаж, она сразу же начала хвастаться что да и начала перечислять : Релакс, Спортивный, Тайский. В итоге я договорился зайти с Осие за 500 тысяч с массажем. Деньги попросили вперед и я отдал обговорённую сумму. Далее они предложили мне сходить в душ и дали полотенце. Ванна средняя, был один шампунь и одно мыло. Слегка помывшись зашел в спальню. Комната была маленькая 3,5х3,5 с треснутыми стенами. Осиё тоже искупалась и мы легли на кровать с жёстким матрасом. Процесс начался, Осиё попросила меня лечь на живот и начала делать массаж вылив на меня ароматное масло. Во время массажа болтал с ней и выяснил что она с Шахрисабза, Кашкадарьинской области. Массаж делает неплохо. После 40 минут перевернула меня и начала спускаться с верху вниз. Наконец таки дошла и до моего дружка. Сразу сказала что мбр нету, да и я сам особо не хотел рисковать во время пандемии. В итоге начала будить моего дружка своими руками параллельно целуя . Надела чехол на бойца. Спросила с какой позы я хочу начать. Я попросил ее сесть сверху . Она пристроилась, я заметил что то место у нее не большое так как мой дружок задевал стенки. Во время процесса она была пассивной и изза этого мой дружок начал слегка падать. Я сам не люблю когда девушка пассивная и старался расслабится лаская ее грудь и попу. Но попа у нее была какая то мягкая, нельзя была ухватится рукой. После трёх минут в позе наездницы, я не вынимая своего дружка положил ее на спину в позу миссионерки и быстро начал трахать ее. Жесткий и быстрый секс продолжался 4 минуты и она попросила меня замедлить темп. Но это не главное. В этот момент она сказала одну вещь можно сказать страшную вещь.
Осиё: Я тебе не говорила но у меня месячные.
-Почему ты это раньше не сказала??
Осиё: молчит.
Подумал Этого мне конечно не хватало. Резко остановился хотя и был близок к концу. Встал и пошёл в ванную. Увидел что на резинке действительно что то есть и сразу снял ее. Быстро искупался и оделся. Увидев меня вышла маленькая нигина. Я спросил почему они так работают ? На что она спросила с каменным лицом - Как?
Я объяснил всю ситуации и Нигина как будто ничего не зная об этом сказала что в такой ситуации я могу зайти с ней. Я принципиально отказался. Увидев мое злое лицо, нигина попросила придти в следующий раз и что нее будет другая подруга к которой я смогу зайти со скидкой. Честно я даже не попрощался с ними и не попросил деньги назад . С собой брал мирамистин ( так как многие уважаемые люди советовали так делать) но в порыве гнева, я даже забыл про него. Вышел на улицу и немного успокоившись, искупался в мирамистине.

Цена: 500 тысяч
Оценки:(5 баллов) : 1
ТТХ: 2
Минет: Были поцелуи на подобии мср но лучше был бы ручник. 2
КС: Не хочу вспоминать. 1
Общение: не знаю, общалась нормально. 3

Рекомендации: Ни кому не советую. Цель написания данного отчета чтобы все знали об этом, так как многие сидят именно на форуме. Уважаемые братья и друзья, прошу идите к феям в хорошем настроении и не торопясь. Чтобы не было такого случая как со мной которое делает все еще хуже. Придя домой, по совету Дона, выпил Узбекистан ХО и лег спать.
Ответить