Чарос +998981176030

Ўзбек тилида сўзлашувчилар учун бўлими. Илтимос, рус тилини яхши билмасангиз ҳисоботни ушбу бўлимда ёзинг.
Ответить
Архивариус
Сообщения: 283
Зарегистрирован: 08 янв 2022, 00:33
Репутация: 59

Чарос +998981176030

Сообщение Архивариус »

Johnybob 19 июн 2019, 21:12

Исми: Чарос

Ёши: 24

Бўйи: 165
Эмчаги:2.5
Вазни:58
Соч ранги: кора

Телефонни қаердан топтиз: https://kizkiuz.com/
Телефон қўнғироғи тавсифи: Анчадан бери жанонларга бормагандим, чпок сайтига кириб кузатиб турардиму, хеч жиддий харакат килмагандим. Шу хафталарда эхтирослар шу даражада кучайдики, бормасам болмай колди. Бирин кетин жанонларга телефон килишни ва телеграмда йозишни бошлаб юбордим (Милен, Фая, Рухсора, Анора, Машуля, Чарос) Чарос билан телфонда гаплаштим, овози йокимли экан. Соат кечки 5 ларда учрашишга келиштик ва мен иштан чикибок Чаросхон хузурига йол олдим.

Учрашув санаси: 19.06.2019й.

Жой (Ўй) тавсифи: Цум 110-мактаб, Смарт магазин. Айтилган жойга борганимда жойни содда тушунтирди, кийналмасдан топиб бордим. Хеч кандай текширувлар килмади.

Жараён тавсифи: Айтилган каватга чикканимда эшикни очти. Кирганимда Чаросхон кулиб карши олди. Кора трусик ва кора лифтчиклари оппок баданига жудаям ярашиб турар эди. Дарров йотокхонага таклиф килди, мен хол ахволини сураб чарчашлар йокми деганимда кулиб йок рахмат деб жавоб кайтарди ва ювиниш учун сочик бериб, тариф буйича суммани суради. (300 000 сум). Мен пулни бериб ювиниш хонасига кирдим. Ювиниш хонасида шароитлар жуда яхши, совун, шампун, гел ва х.к. Ювиниб болиб йотокхонага кирдим. Йотишни таклиф килди, тепага караб йоттим. Узок кутилган онлар!! Чаросхон ропарамда ечинишни бошлади. Ойок тарафимдан денгиз толкинидег мен томон келди ва коксимдан бошалаб упишни бошлади. Биринчи упич танамни жумбушга келтирди. Секин шошилмасдан упичларни тохтатмаган холда йокимли овозлар чикарган холда Чаросхон паслай бошлади. Ха у манзилга етти, асбобим атрофлари ва тухумларини ялаб шундай упардики, упич товушлари рохат багишлади. Чаросхон резинкани олиб огзи билан асбобка кийдирди ва минет килишни бошлади, мана шу жойида мени жанонларга бормай анча танафус килганим сезила бошланди. Чикариб юборай дедим ва тухташини сурадим. У кандай холатда йотишни суради, мен миссионерни танладим. Йотиштан олдин кандайдир кремини попишига сурди ва ойокларни очиб йотти, мен асбобни лаззат учогига тика туриб унинг юзларидан уптим, у аххх дея ширин овоз чикарди ва мен харакатни бошладим. Хар бир киришимда йокимли овоз чикарар эди. Тугрисини яйтаман Ман бунча тез бушаниншни хохламаган холатда дарров бушаниб юбордим ва харакатни тухтатмадим. У эса чикариб болдизку яна нимага харакат квосиз деди ва туриб салфетка билан асбобни артиб койди. Мен яна бир марта такрорлашни айтиб ювиниш хонасига йол олдим. Ювиниб чикиб тугридаги мехмонхонага чиктим, у ким биландир телфонда гаплашар эди. Бироз утирдик, сигарет чектик, кун иссикда келмаганмидим чанкаганимдан узи таклиф килмаса хам ичишка сув сорадим. У сув эмас Фанта борлигини айти ва мен болаверади ишорасини килганимдан кейин бакалда Фанта берди. Фантани ичиб болганидан кейин. Кеттикми деб йотокхонага таклиф килди ва 2-хизмат учун хак соради. юкоридаги суммани бердим. Мен яна уша холатда йоттим, Чаросхон эса хаммасини юкорида йозганимдек бошлади. Минетдан кейин унга устимга чикиб узи харакат килишини сорадим. У охисталик билан устимга чикти ва асбобимни лаззат учогига жойлаб сакрашни бошлади. Мен унга караган холатда унинг кокракларини ушладим, у харакатни тухтатмастан мен томонга эгилди, охх мана жонни рохати, мен Уни кокракларини эзиб упа бошладим ва кайф зорлигидан тишладим, у тишламаслигими соради. Коматини тик туткан холатда сакрашни тезлаштирди. Асбоб унинг лаззат учогига чукуррок кириб чикар эди. Менимча у чарчади ва доги холатка утди. Ман доги холатда думбаларини бутун кафтим билан мижиб темпни тезлаштирдим. Орада унга якин эгилиб кукракларини хам эстан чикармадим. Манга доги холат йокмади ва ман унга минет килиб тугатишни айтим. У Энди минет килмасликни айтди, Ман унда узи тепадан харакат килиб тугатиб куйишни сурадим, у йок деди. Ман унда тугатолмаслигимни айтим.(кун иссиклиги ва куни бойи ишлаб чарчаб кейин жононга келганим билинди, Энди бундай килмайман) У оркача йотишни соради, Ман йоттим. Асбобимдан резинкани олиб крем сурди ва суний эхтиросли овоз чикариб асбобими коли билан ойнашка тушти. 5 минутлар ойнасахамки хеч конмайди асбоб. Мен унга тухташини ва миссионерда йотишни сурадим. У йотти ва мен катта таваккал килган холда резинкасиз асбобни лаззат учогига тиктим. Резинкасиз албатта янада копрок рохат берди ва мен 4-5 минутларда бушандим. Бушаниш пайтида озгина хато килдим, яни пастелга бушаниб юбордим, улгурмадим. Чаросхондан узур сорадим. У жилмайганча хеч киси йок факат ювиш бироз муаммо эканлигини айти. Роса хижолат болдим. Яхши иш болмади. Мен ювиниб чиктим, бироз гаплаштик, сигарет чектик ва ман кетиш вохтим болганини айтим, у болса келиб туринг деб жилмайди, чикиш пайти Бир биримизи юзимиздан упиб хайирлаштик.
Нархи: 600 000 2 ходка.

Бахо (5 балгача): 5 муомиласи ва куриниши, танасининг майинлиги, кукракларини катталиги йокти
Тактик-техник хусусиятлари (ТТХ): 4
Минет (оғзига олиш):5 ажойиб минет, тишлари тегмайди, асбоб учини чукур тортади,
Классик секси (КС):4
Сўзлашиш:5

Тавсиялар: Нархига арзийди, Яна келиб куриш хайолимдан утти, курмаганларга бориб куришни тавсия киламан.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.

Теги:
Архивариус
Сообщения: 283
Зарегистрирован: 08 янв 2022, 00:33
Репутация: 59

Чарос +998981176030

Сообщение Архивариус »

rinat_t 07 ноя 2019, 17:38

Чарос +998981176030

Имя: Чарос

Возраст: 24

Рост: 165
Грудь: 2.5
Вес: 58
Цвет волос: черный

Источник номера телефона: kizkiuz-forum7.ru https://www.kizkiuz-forum7.ru/1/11-devu ... 759-charos

Описание телефонного разговора: Давно не посещал фей, периодически заходил на сайт ЧПОК, следил за обновлениями, но никаких серьезных намерений не было. На этой неделе желание посетить фею стало настолько сильным, что оказалось без похода никак.

Начал звонить и писать в телеграм по очереди всем феям (Милена, Фая, Рухсора, Анора, Машуля, Чарос).
С Чарос разговаривал по телефону, голос приятный оказался. Договорились встретиться на 5 вечера и я выйдя с работы направился на встречу к Чаросхон.

Дата встречи: 19.06.2019й.

Описание места: ЦУМ, 110 школа, Смарт магазин. Когда прибыл на место, она мне с легкостью объяснила куда дальше и я нашел без проблем. Никаких проверок не делала.

Описание процесса: Когда поднялся на нужный этаж, она открыла дверь. Когда вошел внутрь, Чаросхон встретила меня с улыбкой. Черные трусики и черный лифчик отлично смотрелись на ее белом теле. Сразу пригласила в спальню. Когда я спросил как у нее дела, не устала ли, она улыбнулась и ответила - спасибо, не устала. Выдала полотенце для ванной и попросила сумму согласно тарифу (300 тыс. сум)

Я отдал деньги, прошел в ванную. В ванной отличные условия, мыло, шампунь, гель и т.д. Искупавшись, я зашел в спальню.

Она предложила лечь, я улегся на спину. Долгожданный момент!!! и Чарос начала раздеваться прямо передо мной.

Как морская волна, она поднялась со стороны моих ног ко мне и начала целовать грудь. Первый же поцелуй привел мое тело в ликование. Медленно и не торопясь, не останавливая поцелуев и издавая приятные звуки Чаросхон опустилась вниз.

Да, наконец она добралась до нужного места. Облизывала и целовала окрестности моего прибора и мои яйца с таким усердием, что уже сами звуки поцелуев доставляли мне удовольствие. Чарос одела ртом резинку на мой прибор и начала делать минет. И в этом момент начало сказываться то, что я давно не ходил к феям. Я чуть не кончил и попросил ее остановиться.

Она спросила, в какой позе я хочу, я выбрал миссионерку. Перед тем как лечь, она намазала каким то кремом и потом легла, раздвинув ноги. Я направил свой прибор в райский уголок и тра@ая ее, поцеловал ее лицо. Она сказала ахх, издав сладкий стон и я начал процесс.

При каждом моем проникновении она издавала приятный стон. Скажу честно, я не желая так быстро кончить, в итоге взял и быстро кончил и не остановился. А она мне - вы же уже кончили, зачем продолжаете. Потом встала и вытерла мой прибор салфеткой. Я сказал, что пойдем на еще один заход и пошел в ванную.

После ванной я направился сразу в гостиную, она с кем то разговаривала по телефону там. Немного посидели, покурили. Хотя она и не предложила попить в такую жару, я попросил у нее воды. Она сказала, что есть Фанта, а не вода. Я сказал пойдет, потом она принесла в бокале Фанту.

После того, как я допил Фанту, она спросила ну что пойдем? Пригласила в спальню и попросила деньги за вторую ходку. Я отдал обозначенную выше сумму.

Я опять лег в том же положении, Чаросхон опять начала свои ласки, как описано выше.

После минета я попросил ее залезть на меня и подвигаться. Она медленно залезла на меня и направила мой прибор в свой райский уголок. Начала прыгать. Я глядя на нее, трогал ее грудь. Она не останавливаясь наклонилась ко мне. Ох, вот это кайф моей души, я продолжил мять и целовать ее грудь. От обалденного кайфа укусил ее грудь, она попросила не кусаться.

Потом она выпрямилась и ускорила свои телодвижения. Мой член проникал в ее райский уголок все глубже и глубже. По моему потом она устала и мы перешли в догги стайл. Я в этой позе со всей силы сжал ее задницу и ускорил темп. Периодически наклонялся к ней и не забывал о ее груди. Мне не понравилось в позе догги стайл и я сказал ей, что хочу закончить минетом.

Она сказала, что теперь не будет делать минет. Я попросил, чтобы тогда она была сверху, она сказала нет. Я сказал, что не смогу кончить тогда (сказалось то, что я приехал в жару + целый день устал на работе и потом пошел еще к фее. больше так делать не буду). Она попросила лечь повыше, я лег.

Она сняла резинку с моего прибора, намазала кремом его и издавая искусственные страстные стоны начала наяривать мой член. После 5 минут таких действий мой прибор не хотел сдаваться. Я попросил ее остановиться и лечь в миссионерку.

Она легла и я, очень сильно рискуя, вставил свой прибор в ее райский уголок. Без резинки конечно я получил больше удовольствия и кончил через 4-5 минут. Во время окончания я немного ошибся, то есть не успел и кончил на постель. Попросил прощения у Чаросхон.

Она с улыбкой сказала, что ничего страшного, только стирка это конечно проблема. Я был очень сильно смущен. Не очень хорошо получилось. Я сходил искупался, немного поговорили, покурили и я сказал что мне пора. Она сказала с улыбкой приходите еще, при уходе мы поцеловали друг друга в щечку.

Цена: 600 000 за 2 ходки

Оценка (из 5 баллов): 5, понравились ее общение и внешний вид, классное тело и большая грудь
Тактико-технические характеристики (ТТХ): 4
Минет: 5 отличный минет, зубами не задевает, засасывает глубоко прибор
Классический секс (КС): 4
Общение: 5

Рекомендации: соответствует своей цене, думаю еще раз пойти к ней. Тем, кто не было у нее, рекомендую сходить.
Ответить