Чарос +998909182387

Ўзбек тилида сўзлашувчилар учун бўлими. Илтимос, рус тилини яхши билмасангиз ҳисоботни ушбу бўлимда ёзинг.
Закрыто
Архивариус
Сообщения: 283
Зарегистрирован: 08 янв 2022, 00:33
Репутация: 59

Чарос +998909182387

Сообщение Архивариус »

SHUHA79 04 мар 2020, 16:36

Исми: Чарос

Ёши: анкетасида 23 деб ёзилган, лекин ташки куринишидан 25 ёшдан катта куринади.

Бўйи: урта буйли, 160 см булса керак.
Эмчаги: 2
Вазни: 55 кг чикиб колса керак.
Соч ранги: кора

Телефонни қаердан топтиз: яна уша мен яхши курадиган сайтим - чпок (диккат такрорлайман - бу ерда дустларим куп) :thumbup: .
https://kizkiuz.com/

Телефон қўнғироғи тавсифи: Тугрисини айтсам, мен охирги вактларда кузларим хираллашиб колаетганини сездим, балки кариб колаетгандирман :oops:. Шу сабабдан хам бир таниш табибга бордим, у эса менга кузларимга ёкимли булган нарсаларга купрок ва узок вакт карашимни айтди. Мен унинг тавсиясига катъий амал килган холда яхши курган сайтимнинг асосий сахифасидаги гузал, лекин нархи киммат кизларни тухтамай томоша килишга одатландим. Хакикатдан хам, бироз вакт утиб кузларим яна зийраклаша бошлади. Худди шундай томоша килишларнинг бирида шу кизнинг анкетаси менинг эътиборимни тортди, билмадим нимага, лекин уни диккат ва синчковлик билан куриб чикдим. Анкетасида битта жинсий алокада булиш 600 минг сум деб ёзилган, лекин бу алокада шоколадли кузчасига килдириши куз-куз килиб ёзилган экан. Дарров яна дустим Джакомо ёдимга тушди, у куп марта худди шундай нарсаларни яхши куришини такрор ва такрор ва мактаб ёзишини эсладим. Бу дустим бекорга яхши курмаса керак бундай ишларни, демак кандайдир узгача кайипи булса керак деб уйладим ва мен хам бир марта шундай жинсий алокада булиб куришга ахд килдим. Курсатилган ракамларга кунгирок килдим, биринчисида у киз афсуски гушакни кутармади. Яна ярим соатлардан сунг иккинчи марта кунгирок килдим ва бу сафар у кунгирогимга жавоб берди. Максадимни айтдим ва айнан шоколадли кузчасига кизикиб колганлигимни унга тулиб-тошиб билдирдим. У Чилонзор дахасидаги Фарход бозори олдига келиб кунгирок килишимни ва уша жойда барча нарсани гаплашиб олишимизни айтди. Хуп дейишдан бошка иложим йук эди ва ёшлигимда курашга борганимдан синиб ва чучварага ухшаб бужмайиб колган шампанкулок кулокларимга кулокчинлар такиб, Шерали Жураевнинг ажойиб ашуласини мирикиб тинглаган холда Чилонзор дахасига йул олдим :angel:

Учрашув санаси: "Йигит кизга куз кисса, сизни хохладим дегани. Киз иржайиб караса, мен розиман дегани. Лекин розилик олиб тезрок бул, сендан бошка йигитлар хам куп" - деган шу сатрларни доимо ёдда тутган холда куп вакт утказмай шу кунларнинг бирида куришдим :D

Жой (Ўй) тавсифи: уртача ва шинамгина хонадон, нечта хонаси борлигини аник билмадим.

Жараён тавсифи: Чилонзор дахасининг айтилган жойига бориб яна кунгирок килдим. Куттирмади, киска давом этган чакирув товушларидан сунг у жавоб берди. Келганлигимни айтдим, у эса менинг куринишимни ва устимга канака киймлар кийганлигимни суради. Хаммасини таърифлаб бердим, куринишим хакида бу ерда ёзмайман, лекин нималар кийиб олганилигим хакида айтиб беришим мумкин. Кискаси, устимда бобомдан колган чупон, пастимда ок лахтак иштон ва оёгимда махсикалач борлигини унга айтиб утдим. Унгача мени яшил рангли кийим кийишни яхши курадиган одамлардан деб шубхаланаетган бу киз бирдан ундай эмаслигимдан ишонч хосил килди шекилли ва хозир чикаман деб айтди. 10-15 дакикаларча кутдим. Телефоним жиринглади, карасам у кунгирок киляпти, яна нима булди экан деган хаелда энди жавоб бермокчи эдим, лекин кунгирок тухтаб колди. Хайрон булиб кайта килмокчи эдим, лекин олдимга бир киз келиб "салом Отабекака, сиз ушами?" деди. "Ха, мен уша" деб жавоб бердим ва у кизни синчковлик билан томоша килдим. Кискаси уни курганимда юрагим унчалик жиз этмади (тугрирогини айтсам олатим жуда хам уни хохлаб кетмади), лекин, мен майли бир бунакасини хам курайликчи деб уйладим ва у билан бир марта булишга ахд килдим. У киз менга буладими дегандек каради ва мен кетдик дегандек ишора килдим. Ва биз севишган жуфтлик каби куп каватли хонадонларнинг бирига кириб кетдик. Ичкарига кирганимиздан сунг у мендан пулни беришимни суради. Нархни туширишга харакат килиб курдим, лекин у туширмаслигига аник ишонч хосил килдим. Жуда ишига пишик киз экан :? Майли, баъзиларга ухшаб 100 доллар бераетганим йук-ку деб уйлаб, унга 600 минг сумни санаб бердим. Шундан сунг галма-гал ювиниб чикдик. Лекин, билишимча у ювинмади, чунки ювиниш хонасига кирганида сув окиши эшитилмади. Чикганидан сунг мени олдимга келиб устимга ётди ва кулокларимдан, буйниларимдан ва кукракларимдан "кайнок" лаблари билан упишни бошлади. Мен кулларим билан унинг белларини ва думбаларини силадим ва мижгиладим. Думбаси емонмас, росса шапалоклар билан тарсиллаб уришли, менга екди. Кайнок бусалари секин-аста пастлаб бориб ва охири уйгонишни бошлаган олатга келиб тухтади. У нозик кулчалари билан уни ушлаб олди ва учини тили билан ялай бошлади. Кейин бутунлай уни огзига тикиб олди ва хурозканддек мирикиб сурди. Яхши суришга харакат килди, лекин ора-орада тишлари олатга тегиб кетаетганлиги сезилди. Шунга карамасдан у жангга тайёр булганлигини уз холати билан(тикка столба холати) билдирди. Буни куриб Чарос химоя воситасини олди ва уни такиб куйди. Тешига йуллади ва киргизиб олиб, шу холатда 3-4 дакикача сакради. Кейин кучук холатини кабул килди ва чучакни кули билан шоколадли кузчасига йуналтириб усталик билан киргизиб олди. Тугрисини айтсам икки тешик орасида хеч кандай фарк сезмадим, ушу-уша лаззат, лекин хеч кандай ажойиб туйгулар булмади. Битта фарк сездим, олди тешига килганимда товушлари унчалик эмас эди, лекин орка тешигига килишни бошлашим билан товуши бирданига узгариб колди, узига шу иш купрок екадими дейманда. Кискаси шу холатда 5 дакикадан купрок росса такиллатдим ва мазза килиб тугатдим. Тулик тугатишимгача кутди, олатни орка тешигидан чикариб олмади, чучак тулик бушашиб колмагунча кутиб турди. Кейин нам салфетка билан биринчи мени, кейин узининг пастлари артиб куйди. Яна навбатма-навбат ювиниб чикдик. Кейин кийиндим, хайрлашдим ва у ердан чикиб кетдим.

Нархи: битта жинсий алока 600 минг сум, туширишга харакат килдим, лекин у киз хеч хам кунмади.

Бахо (5 балгача):
Тактик-техник хусусиятлари (ТТХ): 3
Минет (оғзига олиш): 4
Классик секси (КС): 4
Сўзлашиш: 4

Тавсиялар: нима дейишга хам хайронман. Чиройли, нозик ва коматли кизларни ёктирадиганларга бу киз тугри келмаслиги аник. Куринишидан оддий киз, коматлари хам жуда зур эмас, хеч кандай кузга ташланадиган еки эсда коладиган нарсаси йук. Албатта, шоколадли кузчасига килдиришини хисобга олмаганда. Шахсан мен бошка у кизга бормаслигим аник.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.

Теги:
Архивариус
Сообщения: 283
Зарегистрирован: 08 янв 2022, 00:33
Репутация: 59

Чарос +998909182387

Сообщение Архивариус »

rinat_t 27 мар 2020, 17:45

Чарос +998909182387

Имя: Чарос

Возраст: в анкете написано 23, но внешне выглядит старше 25

Рост: среднего роста, около 160 см наверное
Грудь: 2
Вес: около 55 кг
Цвет волос: черный

Источник номера телефона:
И вновь это мой любимый сайт Chpok (внимание, повторяю, у меня много друзей на этом сайте) :thumbup:.
https://kizkiuz-forum7.ru/1/11-devushki ... 428-charos

Описание телефонного разговора:
Признаюсь честно, в последнее время чувствую, что зрение ухудшается. Наверное старею :oops:.
Поэтому обратился к одному знакомому врачу по этому поводу. Он мне посоветовал смотреть подольше и побольше на то, что мне нравится. Я решил неукоснительно следовать этим рекомендациям и зашел на главную страницу своего любимого сайта Chpok. Здесь, следуя своей постоянной привычке, я начал рассматривать прекрасных, но дорогих девушек. И действительно, спустя какое-то время зрение стало улучшаться. И вот в один из таких лечебных просмотров сайта Chpok мое внимание привлекла анкета этой девушки. Не знаю почему остановил свое внимание на этой фее, но я внимательно и тщательно изучил ее анкету.

В анкете было написано 600 тыс за ходку, но входит и проникновение в ее шоколадный глазик. Сразу вспомнил о своем друге Джакомо, который много раз писал о том, что ему нравится анальный секс и нахваливал это дело. Я подумал, что не зря мой друг нахваливает такой вид секса и что наверное в этом тоже есть какой то свой кайф. И я решил тоже попробовать один раз.

Позвонил на указанный номер, с первого раза не дозвонился. Через полчаса позвонил снова и на второй раз она взяла трубку. Объяснил ей цель своего звонка и сказал что меня интересует именно ее ШГ (шоколадный глазик). Она сказала, что нужно приехать на Чиланзар, в район Фархадского и позвонить ей, а потом уже на месте можно обсудить детали. Ничего не оставалось, кроме как согласиться. Я вставил наушники в свои многострадальные поломанные и свернувшиеся в пельмешку уши (последствия занятий борьбой в молодости), и включив свою любимую песню Шерали Жураева направился в сторону Чиланзара :angel:

Дата встречи:
Есть поговорка.
"Если парень девушке подмигнул - означает я тебя хочу
Если девушка посмотрела и ухмыльнулась - означает я согласна
Но когда получил ты согласье, поторопись, ведь много и других парней кроме тебя."
Постоянно помню об этой поговорке, поэтому не стал затягивать с визитом и в один из дней с ней увиделся :D

Описание места:
средняя и уютная квартира, сколько в ней комнат точно не знаю

Описание процесса:
Прибыл на указанный квартал Чиланзара и позвонил ей снова. Не заставила себя ждать, трубку подняла спустя пару гудков. Сказал ей, что я приехал. Она спросила во что я одет и как выгляжу.

Описал ей себя. Как я выгляжу тут писать не буду, но во что я был одет могу рассказать. Короче, на мне был чапан, оставшийся мне от деда, белые заштопанные штаны и на ногах махсы (прим. узбекская национальная обувь, весьма теплая кстати).

До этого она переживала, что я один из тех людей, которые любят надевать зеленую форму (прим. милицейскую). Поверив, что я не из таких она сказала, что сейчас выйдет. Ждал я минут 10-15. Зазвонил телефон, смотрю это она звонит. Я сразу начал думать, что же еще случилось и только собрался ответить на звонок, как звонок прекратился. Я удивился, хотел перезвонить, но тут ко мне подошла девушка и сказала - Здравствуйте, Отабек-ака, это вы? Я ответил - Да это я. И начал с интересом рассматривать эту девушку.

Если кратко, то когда я ее увидел, мое сердце не стал биться чаще (если честно, член не встал на нее прям колом). Но я подумал, ну и ладно, попробуем на одну ходку, посмотрим.

Девушка посмотрела на меня взглядом - ну что, устраиваю? Я кивнул, что означало - Пошли. И мы, как влюбленная парочка направились в одну из квартир многоэтажного дома. Когда вошли, она попросила деньги. Я пытался снизить цену, но она твердо стояла на своем. Очень предприимчивая девушка :?

Ну ладно, я же не отдаю ей по 100$, как некоторые, поэтому отсчитал ей 600 тыс. После этого искупались по очереди. Но по моему она не купалась. Так как из ванной не было слышно звука воды, когда она была там.

После ванной она подошла ко мне, легла на меня сверху и начала целовать своими горячими губами мои уши, шею, грудь. Я руками гладил ее спину, попку, сжимал ее. Задница неплохая, от шлепков хорошо вздрагивает, мне понравилась.

Горячими поцелуями она начала опускаться всё ниже и ниже и наконец добралась до просыпающегося от ее ласк члена. Она взяла его своими нежными ручками и начала облизывать кончик члена. Потом полностью взяла мой член в свой рот и начала сосать как леденец. Она конечно старалась хорошо сосать, но иногда зубами всё таки задевала. Несмотря на это, член уже показывал свою полную боевую готовность (стоял колом). Увидев это, Чарос взяла и одела на него презерватив.

Направила член в свою дырочку, вставила его и в такой позе прыгала минуты 3-4. Потом перешли в догги-стайл и она рукой направила мой член в свой шоколадный глазик и профессионально вставила его. Скажу честно, никакой разницы между двумя ее дырочками я не почувствовал. Всё то же удовольствие, но никаких нереально потрясающих ощущений не было.

Единственная разница вот в чем. Когда я входил в ее пиз@у, она не издавала громких стонов. Когда я входил в ее задний проход, то сразу стоны становились громче. Видимо ей самой нравится анальный секс.

В итоге, в этой позе я ее активно имел больше 5 минут и потом с удовольствием кончил. Она ждала, пока я полностью кончу и не доставала мой член из своей попки. Затем влажными салфетками протерла сначала меня, потом себя. Затем снова по очереди искупались. Потом я оделся, попрощался и ушел.

Цена: за ходку 600 тыс сум, пытался снизить цену, она никак не соглашалась

Оценка:
Тактико-технические характеристики (ТТХ): 3
Минет: 4
Классический секс (КС): 4
Общение: 4

Рекомендации:
Даже не знаю, что сказать. Тем, кому нравятся красивые, хрупкие и стройные девушки она не подойдет, это точно. По внешнему виду обычная девушка, фигура не супер, ничего запоминающегося или выдающегося нет. Если конечно не учитывать, что можно ее иметь в шоколадный глазик. Лично я к этой девушке больше не пойду, это точно.
Qwerty1993
Сообщения: 72
Зарегистрирован: 19 янв 2022, 16:02
Репутация: 20

Чарос +998909182387

Сообщение Qwerty1993 »

Она работала по полной программе, но в последний раз когда её видел она вообще распустила себя , такая жирная была :o
Аватара пользователя
Кемосабе
Модератор
Сообщения: 6924
Зарегистрирован: 30 дек 2021, 23:04
Репутация: 4482

Чарос +998909182387

Сообщение Кемосабе »

Qwerty1993, уважаемый пишите отчет, если есть что сказать по теме, хотя бы мини-отчет в соответствующих темах, но прекращайте делиться воспоминаниями в каждой теме. Хозирча огзаки огохлантирвоман :twisted:
Закрыто