Севара Текстильний +998998504815

Ўзбек тилида сўзлашувчилар учун бўлими. Илтимос, рус тилини яхши билмасангиз ҳисоботни ушбу бўлимда ёзинг.
Ответить
sam8808
Сообщения: 26
Зарегистрирован: 01 янв 2022, 18:30
Репутация: 13

Севара Текстильний +998998504815

Сообщение sam8808 »

Исми: Севара

ТТҲ (Техник-тактик ҳусусиятлари:
Ёши: 25 атрофи
Бўйи: примерно 160
Кўкраги: 1.5
Вазни: примерно 50кг
Соч ранги: жигаранг сарик аралаш

Телефон рақами манбаси:https://kizkiuz.com/
Қўнғироқ тафсилоти: телеграмда йоздим
Учрашув санаси: январь 2022
Учрашувнинг нуқтаси: текстиль конбинат
Жойнинг тафсилоти: новастройка

Жараён тафсилоти:
   Бу жонон хакидаги отчотлани укиб кизикиб коганидим, лекин учрашишга жа кийин булди. бир мани воктим тугри кемиди или бу жонони топиб бумиди. бир кун кечки совуклада ишларим битиб бемалол бупколдим хайолга шу киз келди и телеграмда йозсам как раз тез жавоб кайтарди ва 1 соатлада келишими суради. телеграмдаям жуда ехтийоткорлик билан муомала килди. 1 соатлада белгиланган жойга йетиб келдим ва жойи чунтириб кутиб олди. квартира тепада йозганимдек новастройка ортикча хид ла йук хаммаси жойида. киришим билан кузим ингичка белига тушди(каму как лекин манга борган сари шу нозик кизлар жудаям йокиб кетвоти). фейалага бориш анча камайганигами чета гапга солиш сал кийинрок булди, киззи узиям ехтийоткорлик билан гаплашди. оплатани узи сурамасаям олдиндан бериб куйдим чтобы бемалол хамма махоратини курсатиш учун. и йувинишга кириб чикдим, ванныйда енг оптимал нарсалар бор. кегин уям кириб чикди ва иш жарайонини бошладик. тугрисини етсам нозик кичкина кизлани сисясиям купинча 0.5 узоги 1 булади, лекин бу кизи нозик коматига зур ярашган 1.5 примерна сисясини куриб одам янаям хурсанд булди. бел дахшат ингичка. минетдан бошлади охиргача олиб роса харакат килдику декин шу жойида бу киззи махоратлари камлиги билиниши бошлади, минет кивотганда худди роботга ухшаб купол яни нежныйлик жудаям кам. ва уни тухтатиб миссионеркага йоткизиб вазияти уз кулимга олдим, вазиятга кушиб сисялариниям. бадани силлик йомон хидла йук, овоз чикаришлари 50 га 50 искуственный. биринчи хоткадан кегин бу жонон узини анча бемалол хис килиб анча гаплашиб йотик(шу гаплашвотканида бита нарсани сездим бу киз клиент дамолиши ва бемалол булиши учун узи гап очиб сухбат кураркан). хуллас 2 чи хоткани яна уша робоминетдан бошладик ва канешна ингичка белли жонони раком куйиб тугатдим. уже чикиб кетмасимдан кейинги клиенти билан гаплашвотуди.

Нарҳлар:500/1000

(Баҳолари (5 балл ҳисобидан): -4

Куриниши:4
Секс :  3
Минет:  3
Мулоқот:4

Тавсиялар: тавсиям нарх бу услугалага сал кимматрок, балонлани йенгилаштириш учун кеса булади, и канешна нозик кизлани йоктирадиганла учун.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
Hovers
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 22 янв 2022, 18:54
Репутация: 3

севара текстильний 99 850 48 15

Сообщение Hovers »

Прочитав отчеты по данной девушке очень заинтересовался ею но никак не получалось встретиться. То у меня со временем никак, то её никак не найдешь. В один холодный вечерний день я освободился пораньше и я вспомнил про эту девушку. Я написал ей в телеграм и она сразу же ответила попросив приехать в течении часа. В телеграм общалась с осторожностью. Приехал в указанное место в течении часа. Объяснив куда пройти дальше, она лично встретила меня. Место как я сказал ранее новостройка, посторонних запахов нет. Зайдя в квартиру мой взгляд сразу же пал на её узкую талию ( кому как но мне в последнее время всё больше нравится узкая талия). Было тяжело разговорить её, может все из-за того что стал реже посещать фей . Но она сама тоже общалась с большим опасением. Хоть она сама и не спрашивала про оплату, я решил сразу же рассчитаться с ней чтобы спокойно приступить к делу. Далее я принял душ. Все необходимые принадлежности имелись. После меня она тоже пошла в душ и мы приступили к делу. Если честно, обычно у таких миниатюрных девушек в большинстве случаев грудь бывает 0.5-1 размера но у нее была 1.5 что меня очень обрадовало. Талия у нее реально очень узкая. Процесс начала с минета. Старалась брать до конца но в этот момент стало понятно что опыта у девушки очень мало, делала минет прям как робот и очень грубо без какой либо нежности. Я решил взять ситуацию в свои руки и остановив её положил в миссионерку. Кожа у нее гладкая , посторонних запахов не было. Озвучка была 50/50 можно сказать искусственная. После первого раза она стала более расслабленной и лежа мы начали общаться с ней ( во время разговора понял что девушка сама начинает темы для разговора чтобы клиент отдохнул и расслабился). Второй заход начали с того же робоминета. После этого я поставил эту узкую талию раком и в такой позе приплыл. Не успел я уйти а она уже договаривалась со следующим клиентом.

Цены: 500/1000000
Оценки ( по 5 бальной шкале): -4
Внешность: 4
Секс: 3
Минет: 3
Общение: 4
Рекомендации: Цены для таких услуг дорогие. Можно пойти к ней тем кто любит девушек с узкой талией и тем кто хочет просто спустить баллоны.
Samanchikabmanchik
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 11 фев 2022, 14:57
Репутация: 0

севара текстильний 99 850 48 15

Сообщение Samanchikabmanchik »

:cry: hotka nechpul
sam8808
Сообщения: 26
Зарегистрирован: 01 янв 2022, 18:30
Репутация: 13

севара текстильний 99 850 48 15

Сообщение sam8808 »

500
Аватара пользователя
Four
Сообщения: 196
Зарегистрирован: 31 дек 2021, 13:35
Репутация: 142

севара текстильний 99 850 48 15

Сообщение Four »

Всё машинально
Аватара пользователя
sardorino
Сообщения: 1594
Зарегистрирован: 13 янв 2022, 21:24
Репутация: 829

севара текстильний 99 850 48 15

Сообщение sardorino »

Ходканиям нархи ошгандан ошиб кетвотти. Савдолашиш борган сари кийин булиб кетвотти. Феяланиям монополия киволишди шекилли. :lol:
Женщина всегда живет по правилам — она их создает, она же их и изменяет.
sam8808
Сообщения: 26
Зарегистрирован: 01 янв 2022, 18:30
Репутация: 13

Севара Текстильний +998998504815

Сообщение sam8808 »

sardorino, да лекин бу ошвотган нархлага умуман тугри кемиди услугала
Аватара пользователя
sardorino
Сообщения: 1594
Зарегистрирован: 13 янв 2022, 21:24
Репутация: 829

Севара Текстильний +998998504815

Сообщение sardorino »

sam8808, Тугр, квартира ремонтсиз, хар хил хидла. Энг ёмони ванна дабдала, ифлос, тозаланмаган. Кизлани гапирмасаям булади. :(
Женщина всегда живет по правилам — она их создает, она же их и изменяет.
sam8808
Сообщения: 26
Зарегистрирован: 01 янв 2022, 18:30
Репутация: 13

Севара Текстильний +998998504815

Сообщение sam8808 »

пичокга илинадиганлари камайип кетвоти
Аватара пользователя
Дон
Черчилль
Сообщения: 4147
Зарегистрирован: 24 дек 2021, 09:27
Репутация: 4804

Севара Текстильний +998998504815

Сообщение Дон »

Четга кетганларнинг сони йилдан-йилга купаяпти!
Россия, Козогистон, хатто Киргизистонни хам гапирмаса булади.
Туркияга борганлар этиб беришди таксида таксистчи каердан сизлар деб сураб, билганидан кейин кийшишрок жилмайиб - "хаа, сизлардан бизда роса куп" деганлиги алам килибди.
Ростдан @алабларимиз у ерда куп дейишди
sam8808
Сообщения: 26
Зарегистрирован: 01 янв 2022, 18:30
Репутация: 13

Севара Текстильний +998998504815

Сообщение sam8808 »

Дон, да шунга ухшаш гаплани ештудим дубайга борганладанам
Sherzod
Сообщения: 168
Зарегистрирован: 15 янв 2022, 04:01
Репутация: 42

Севара Текстильний +998998504815

Сообщение Sherzod »

Да нарх ошвотди лекин услуга пас бувотди борган сари
Ответить