Азиза +998983048020

Ўзбек тилида сўзлашувчилар учун бўлими. Илтимос, рус тилини яхши билмасангиз ҳисоботни ушбу бўлимда ёзинг.
Ответить
Архивариус
Сообщения: 283
Зарегистрирован: 08 янв 2022, 00:33
Репутация: 60

Азиза +998983048020

Сообщение Архивариус »

SHUHA79 03 фев 2020, 18:42

Исми: Азиза.

Ёши: менимча 25 лар атрофида, куринишидан шунга ухшиди.

Бўйи: 165-167.
Эмчаги: 1,5.
Вазни: аник айтолмиман, чунки ёнимда тарози йук эди. Лекин тахминан 55 килоларча булса керак.
Соч ранги: кора.

Телефонни қаердан топтиз:
https://kizkiuz.com/

Телефон қўнғироғи тавсифи: тугрисини айтаман, купдан бери асосий сахифада жойлаштирилган "бир-биридан гузал ва мафтункор парилар"нинг анкеталарини томоша килиб юрар эдим, лекин наилож, азим пойтахтимиздан узок жойларда яшаганлигим учун биргина шу иш учун у жаннатмакон улкага боришга юрагим дов бермасди. Лекин, орзу килсанг албатта эришасан дейилган ибора рост экан. Ажойиб кунларнинг бирида такдир такозоси билан мен хам ажойиб ва куркам пойтахтимизнинг вактинчалик булса хам мехмонига айландим. Куёш ботгунча барча режалаштирилган юмушларимни тамомлаб, кармонимдаги колган пулларни хисобини олибгина узимнинг яхши курган сайтимга киришга шошилдим. Бир нечта париларга кунгирок килдим, лекин айримларининг ракамлари учирилган булса, яна бир нечтаси эса умуман мен бечора тогли мусофирга жавоб беришни хохлашмади. Лекин, мен ичимда жушкиб турган умидимни узмадим ва кейинги анкеталарни навбатма-навбат синчоковлик билан урганишни давом эттирдим. Охир-окибат шу парининг анкетасида тухтадим ва биринчи навбатда унда жойлаштирилган суратларни томоша килдим, кизнинг кадди-коматига ижобий бахо (бу мени шахсий фикрим) берган холда кейингина унда акс эттирилган телефон ракамига аста-секинлик билан кунгирок килдим. Лекин, биринчи кунгирогимда, минг афсуслар булсинки, у томонда ёкимсиз киска товушлар эшиталар эди. Яна бир бор кунгирок килишга ахд килдим ва бу сафар улкан умидларим пучга чикмади. Симнинг у томонида бироз чарчаган, лекин ёкимли товуш "аллё" деб жавоб берди. Мен хурсанд булдим ва кандай "яхши" ният билан унга кунгирок килганимнинг сабабини айтдим. Гапимни тугатишга улгурмасимданок, у томондаги овоз ёкимли аммо куполрок охангда "ходкаси 350, соати 700, анал йук" деган жавоб берди, буни эшитиб бироз таажубландим. Нахотки мен купдан бери кутган пари шунчалар купол булиши мумкин деб?
Ха майли, борганимда таъзирини бериб куяман деб уйладим ва бир соатларда унинг олдига боришимни айтдим. У рози булди ва кайси манзилга етиб келишимни тушунтирди. Шундан сунг, мен енгил нафас олдим, кетишдан олдин Шерали Жураевнинг "Гулбадан" ашуласини мирикиб эшитиб олдим ва кейингина эхтирос канотларида ул парининг енига учиб кетдим.

Учрашув санаси: сичкон йили, биринчи ойнинг иккинчи декадасида ушбу "бахт"га муяссар булдим.

Жой (Ўй) тавсифи: кичкина хонадон, неччи хоналигини билмадим.
Менга куйса, кишлогимдаги уйларни олдида булар кичик кулбаларга ухшиди, лекин тугри, кулайлиги ва таъмири буйича улардан анчагина яхши. Энг зур кулайлиги эса - бу кичик кулбада доимий электралока ва иссик сув таъминоти борлиги. Мазза килиб, хох езда хох кишда дельфинга ухшаб истаганча чумилиш мумкин экан.
Бой булиб кетсам албатта бу ердан уй сотиб оламан деб узимга ният килиб куйдим.

Жараён тавсифи: айтилган манзилга етиб келгач, яна бир бор "Артель" телефонимдан унга кунгирок килдим. Бироз давом этган чакирув товушларидан сунг яна уша овоз "алле" деб жавоб берди. Мен ушбу овоз сохибасига етиб келганлигимни айтдим, у эса мендан бироз кутиб туришимни суради. Бироз вакт роппа-росса 25 дакика давом этди, лекин мен кетиб колмадим, худди Лайлини кутган Мажнундай кутавердим. Айтилган 25 дакикадан сунг у менга узи кунгирок килиб, аник кайси дом, кайси кават ва нечанчи хонадонга киришимни айтиб берди. Мен, кучада узок колиб, совук ейишимга карамасдан, бир зумда айтилган жойга етиб бордим. Эшик кия очилган хонадонга озгина куркув ва хаяжон ила кадам босдим. Ичкарида мени жилмайиб Азизахон кутиб турар эди, эгнида эркак кишини узига ром этувчи тунги кийим, буйлари баланд булмаган, комати узига яраша, юзлари чиройли булмаса хам, лекин истаралигина пари. Уни жилмайганини куриб шу вактгача икки оегим орасида осилиб турган олот худди жон киргандек тикка холатга келиб, бемаъни равишда иштонимдан дупайиб колди. У буни сезиб колди ва жилмайишни давом эттирган холда астагина енимга келиб кули билан уни шим устидан силашни бошлади. Тугрисини айтаман, яна бу холат икки дакика давом этганда иштонимга тугатиб куйишим хеч гап эмасди. Шунинг учун, секин уни кучокладим ва ичкарига, етокхонага киришга ишора килдим. Мен мехмонхонада чумилиб олганлигим учун душ кабул килишдан бош тортдим, у хам якинда чумилганлигини айтди ва мени жуда хохлаб кетаетганлигини айтиб асосий ишга тезрок утишимизни суради. Бир-икки дакикадан сунг мен ялонгоч холда етар эдим, у хам ялонгоч холда эса устимда утирар эди. Секинлик билан буйнимни упишни бошлади, кулокларимга иссик нафаси билан шивирлаб уларга хам бусалар хадя этди. Шу вактнинг узида у танасининг пастки кайнок кисми билан мени отникидак булиб кетган олотимга суйкаланар эди. Яна бир бор тугатишимга озгина колди, лекин чидадим, узимни бошка нарсалар хакида уйлашга мажбур килдим ва албатта бу уз натижасини берди. У эса кукракларимни упиб тили билан учларини китиклай бошлади. Озгина кулгим кистади, лекин уни хафа килиб куймай деб кулмадим. Кейин корнимни упишни бошлади ва атайлаб сийналари билан охистагина олотни "гашига" тегиб уни баттар кузготди. Бошка чидай олмадим, химоя воситасини олиб унга такишини сурадим. Химояни такиб булгач у олотни огзига солиб олди ва хурозканд суригандак суришни бошлади. Бу иши менга унча екмади ва мен ундан етишини сурадим. Устига чикиб, олотни унинг тешигига йулладим ва хеч кандай кийинчиликсиз туппа-тугри ичига киритиб олдим. Афсуски, ичи тор эмас экан, асбоб ичида озгина шакиллаб колди, лекин майли дедим, етказганига шукур деб секин-аста харакатни давом этиравердим. Инграшлари табиий чикмади еки менга шундай туюлдими, билмадим, лекин чиройли товушлар чикарар экан. Бироз харакатлардан сунг, холатни узгартиришимни суради, мен рози булдим ва у менга тескари угирилиб худди кучуклардак оркасини тункайтириб олди. Майли, бир хайвон булсак булибмизда деб уйладим ва икки кулим билан сийналаридан ушлаб олиб харакатланишни давом эттирдим. Беш дакикаларча тухтовсиз харакатлардан сунг мен Везувий вулкони сингари тугатдим. Билишимча у тугатишга улгурмади, галати караб куйди, менга эса фарки йук, энг асосийси мен тугатишим керак-ку, тугрими? Нима булса хам, барибир иш тугатиди-ку, шунинг учун у нам салфетка билан химоя воситасини ечиб олиб, асбоб ва унинг атрофларини яхшилаб тозалаб куйди ва кейин ювиниш хонасига чикиб кетди. Чиккандан кейин мен кириб мазза килиб узок вакт чумилдим. Чикиб, унга иккинчи мартага киришга кучим етмаслигини айтдим ва кейин тезда кийиниб, хайрлашиб у уйдан чикиб кетдим.

Нархи: битта жинсий алока 350 минг сум, бир соатлик жинсий алока 700 минг сум (лекин иккинчисига колмадим).

Бахо (5 балгача):
Тактик-техник хусусиятлари (ТТХ): 3.
Минет (оғзига олиш): 3.
Классик секси (КС): 3.
Сўзлашиш: 4.

Тавсиялар: тугрисини айтаман, менга екди деса хам булади. Лекин шуни хисобга олинглар, мен учун хамма кизлар яхши, берадиган кизлар эса ундан хам яхши. Чунки биз томонларда бундай кизлар танкис, йук деса хам булади, бир вакт булган буса хам, афсуски, улар качонлардир Дубайга, Истанбулга, Москвага еки энг камида Тошкент шахрига ишлашга кетиб колишган.
Суз охирида шуни айтмокчиманки, бу менинг биринчи хисоботим ва унда узига яраша камчиликлар еки хатолар булиши мумкин. Буни тугри тушуниб кабул киласизлар деган умиддаман. Бундан ташкари, мен хисоботим буйича билдирилган барча таклиф ва эътирозларни тугри кабул киламан ва улар устида ишлашга харакат киламан. Агарда, сизларга хисоботим еккан булса, куп булмасада, лекин хар бир борган париларим хакида хисоботлар езиб тураман.

Ха, айтганча, мен дустларим Жокома, Рамос ва Шрусларга хисобот езишга ваъда берган эдим ва бу ваъдани устидан чикдим деб уйлайман. Хурмат билан дустингиз ШУХА79.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.

Теги:
Архивариус
Сообщения: 283
Зарегистрирован: 08 янв 2022, 00:33
Репутация: 60

Азиза +998983048020

Сообщение Архивариус »

rinat_t 04 фев 2020, 13:18

Азиза +998983048020

Имя: Азиза.

Возраст: по моему около 25, по крайней мере столько можно дать по внешнему виду.

Рост: 165-167.
Грудь: 1,5.
Вес: точно не могу сказать, потому что рядом не было весов. Но около 55 килограмм наверное
Цвет волос: черный.

Источник номера телефона:
https://www.kizkiuz-forum7.ru/1/11-devu ... 1732-aziza

Описание телефонного разговора: Признаюсь честно, часто рассматривал на главной странице "фей, среди которых одна другой прекраснее и очаровательнее". Но к сожалению, я проживаю далеко от нашей любимой столицы. Так что только поездка в столицу ради посещения фей грела мое сердце.

Но как говорится, мечты осуществляются, если сильно хотеть. В один из прекрасных дней волею судьбы я превратился в хоть и временного, но гостя нашей прекрасной и изумительной столицы.

Закончив все запланированные дела еще до заката солнца и подсчитав содержимое денег в кармане, я поспешил зайти на любимый нами сайт. Позвонил нескольким феям, но у некоторых был выключен номер, некоторые вообще не захотели отвечать мне - бедному страннику, спустившемуся с гор. Но в сердце продолжала теплиться надежда на встречу и я продолжал тщательно перебирать анкеты одну за другой. В итоге остановился на анкете этой феи и в первую очередь рассмотрел ее фотографии. Положительно оценив ее фигуру (это мое личное мнение), я позвонил на указанный номер телефона. Но к огромному сожалению, при первом звонке в трубке послышались неприятные короткие гудки. Решили позвонить еще раз и в этот раз мои большие ожидания оправдались. На том конце провода я услышал немного уставший, но приятный голос, который ответил Алло. Я обрадовался и объяснил по какому "прекрасному" поводу ей звоню. Я еще не успел закончить вопрос, она ответила приятным, но немного грубым голосом "ходка 350, час 700, анала нет". Услышав такое, я был немного изумлен. Неужели та прекрасная фея, похода к которой я так долго ждал, может быть настолько груба?

Я подумал, ну ладно, проучу ее, когда доберусь до нее. И сказал, что буду в течение часа у нее. Она согласилась и объяснила куда нужно ехать. После этого, я выдохнул, вдоволь послушал перед выходом песню Шерали Жураева "Гулбадан" и потом на крыльях страсти полетел к этой фее.

Дата встречи: год мыши, вторая декада первого месяца - и мне удалось добиться такого "счастья"

Описание места: маленькая квартира, сколько комнат я не знаю.

Если по мне, такие квартиры кажутся маленькими хижинами по сравнению с домами в моем кишлаке. Но всё верно, такие квартиры конечно намного удобнее и лучше оборудованы, чем дома в моем кишлаке. Самое большое преимущество - в этой небольшой квартире всегда есть электричество и горячая вода. Хочешь летом, хочешь зимой можно купаться как дельфин, сколько тебе заблагорассудится и кайфовать.

Когда я разбогатею, обязательно куплю себе здесь квартиру - такое вот у меня намерение.

Описание процесса:
Когда прибыл на место, позвонил еще раз ей по своему телефону Артель. После нескольких гудков снова этот голос ответил Алло. Сказал обладательнице этого голоса, что я прибыл. А она попросила меня немного подождать. Это "немного" длилось ровно 25 минут, но я не хотел уходить, ждал ее как Мажнун ждал свою Лейлу. После 25 минут она сама мне позвонила, сказала какой дом, этаж и какая квартира.

Несмотря на то, что я столько прождал, начал подмерзать, но я мигом добрался до нужного места. Вошел в приоткрытую дверь, испытывая немного страха и волнения. Внутри меня встретила улыбающаяся Азиза. На ней было эротичное белье, которое сразу покорит любого мужчину. Рост невысокий, фигура неплохая, хоть лицо и не очень красивое - но вполне себе милая фея.

Увидев ее улыбку, мой прибор, до этого просто болтавшийся между ног проснулся, как будто в него вдохнули новую жизнь и принял вертикальное положение, выпячившись из штанов. Ну и сделав ситуацию немного неудобной. Она это почувствовала и продолжая улыбаться постепенно подошла ко мне ближе, взяла мой прибор в руки и начала его гладить сквозь штаны. Признаюсь честно, если бы это продолжалось еще минуты 2, то я бы кончил прямо в штаны.

Поэтому, я ее обнял и предложил пройти внутрь, в спальню. Я искупался в гостинице, поэтому отказался от похода в душ. Она также сказала, что недавно искупалась и сказала что очень хочет меня и предложила приступить скорее к делу. Через 1-2 минуты я уже голый, она тоже и сидит на мне. Медленно начала целовать шею, ее горячее дыхание коснулось и моих ушей. В это же время она горячей частью своего тела, расположенной ниже, начала тереться о мой член, который принял просто огромные размеры.

И вновь я чуть не кончил, но сдержался, заставив себя думать о чем то другом. И это дало свой результат. Она же в это время начала ласкать мои соски. Я хотел засмеяться, но решил не обижать ее и сдержался. Потом она начала целовать мой живот и специально слегка касаясь моего прибора своей грудью, возбудила его еще больше. Я больше не мог сдерживаться и попросил ее одеть средство защиты.

После того, как она его одела, она погрузила мой прибор к себе в рот и начала сосать как конфетку. Мне это не особо понравилось и попросил прекратить.

Теперь я был сверху, направил свой прибор в ее дырочку и без каких либо препятствий провалился внутрь. К сожалению, там не всё так узко. Прибор чувствовал себя довольно свободно внутри нее. Но я подумал ладно, спасибо и на этом и потихоньку продолжал движение.

Ее стоны не выглядели естественными, или может мне так показалось. Но звуки она конечно издает приятные. Спустя некоторое время, она попросила сменить позу, я согласился. Она повернулась ко мне задом и наклонилась, выставила свою задницу, как собаки во время спаривания. Ну ладно, подумал я, можно побыть и животными немного. Взял ее двумя руками за грудь и продолжил движения. Через 5 минут непрерывного движения я кончил, произошло это как извержение вулкана Везувий. Насколько я понял, она не успела кончить, посмотрела недовольным взглядом. Ну а мне до этого нет дела, самое главное должен ведь кончить я, верно? Чтобы то ни было, процесс то закончился, поэтому это сняла средство защиты, протерла салфеткой прибор и его окружности. И пошла в ванную. После того, как она вышла, пошел в ванную и я. Купался я довольно долго, от души помылся. Когда вышел, сказал что на второй заход у меня сил не хватит и быстро оделся, попрощался, ушел.

Цена: один половой акт 350 тыс сум, один час половых сношений 700 тыс (но я не остался на вторую ходку)

Оценка:
Тактико-технические характеристики (ТТХ): 3.
Минет: 3.
Классический секс: 3.
Общение: 4.

Рекомендации: признаюсь честно, можно сказать, что мне понравилось. Но вы учитывайте, что для меня все девушки хороши, а те кто дают - еще лучше. Потому что в наших краях такие девушки дефицит, можно сказать даже что их нет. Даже если какое то время они есть, к сожалению, потом они уезжают работать в Дубай, Станбул, Москву ну или в крайнем случае в Ташкент.

В конце повествования хотелось бы сказать, что это мой первый отчет и в нем могут быть ошибки и недостатки. Надеюсь, что вы поймете и примете его. Кроме того, все замечания и претензии по моему отчету я восприму корректно и будут работать над ошибками и исправляться. Если вам понравился мой отчет, то буду писать отчеты о каждой фее, к которой я ходил (хотя и не хожу так часто)

И кстати, моим друзья Жакомо, Рамосу и Шрусу я обещал написать отчет и надеюсь что выполнил свое обещание.

С уважением,
ваш друг ШУХА79.
Holysocks
Сообщения: 18
Зарегистрирован: 01 фев 2022, 19:53
Репутация: 29

Азиза +998983048020

Сообщение Holysocks »

Bu Zarina. Endi u ham ishlaydi. +998990514029
Аватара пользователя
Кемосабе
Модератор
Сообщения: 6987
Зарегистрирован: 30 дек 2021, 23:04
Репутация: 4510

Азиза +998983048020

Сообщение Кемосабе »

Holysocks, хисобот ёзберинг
Ответить